NYCO S.A.

Francuska firma NYCO S.A. jest już od kilkudziesięciu lat producentem szerokiej gamy olejów, smarów i innych cieczy eksploatacyjnych spełniających wymagania norm europejskich, amerykańskich, NATO oraz całego szeregu homologowanych zamienników ex-radzieckich płynów eksploatacyjnych.

Specjalizuje się w dostawach produktów dla wielu armii świata i wielu towarzystw lotniczych oraz dla przemysłu i motoryzacji.

Na olejach NYCO do turbinowych silników lotniczych latają takie samoloty jak F-16, MIRAGE, MIG i SU. Śmigłowce zagraniczne i krajowe.

Ciekawą ofertą są oleje biodegradowalne, zwłaszcza do silników zaburtowych, kosiarek, skuterów, quadów, motocykli i innego sprzęttu ogrodniczego. Wszystkich posiadaczy broni zachęcamy do zapoznania się z rewelacyjnym środkiem czyszcząco-smarująco-konswerwacyjnym (CLP) - NYCOLUBE 127. Badania porównawcze przeprowadzone w Kanadzie wykazały jednoznacznie, że NYCOLUBE 127 jest jednym z najlepszych na świecie preparatów do smarowania, czyszczenia i konserwacji broni strzeleckiej.

Wytwarzane w NYCO S.A. syntetyczne bazy estrowe się kupowane przez największe koncerny olejowe. W Polsce produkty NYCO, ze względu na ich najwyższą jakość i bardzo konkurencyjną ceną, stosowane są już od 1990 roku. Ich odbiorcami są m.in.: Jednostki MON, Agencja Mienia Wojskowego, Agencja Rezerw Materiałowych, Wojskowe Zakłady Lotnicze, PZL Warszawa, PZL Rzeszów, WSK Mielec, BUMAR, Wojskowe Zakałdy Elektroniczne, BIONAFT, POLTEAM, OLMEX, IMPEX-Saro, ZOZ - Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz szereg innych.


Szczegóły oferty asortymentowej na stronie producenta: www.nyco.fr