Hangsterfer’s Laboratories Inc.

Hangsterfer’s Laboratories Inc. to amerykańska firma rodzinna założona w 1937 roku.

Specjalizuje się w produkcji cieczy do obróbki metali w szeroko pojętym zakresie. Są to najwyższej klasy ciecze chłodząco-smarujące i ich koncentraty, oleje, chłodziwa itd.

Firmę wyróżnia wielka innowacyjność i dbałość o jakość i produkcyjną efektywność produktów. Mierzone już milionach dolarów oszczędności u użytkowników dzięki zastosowaniu produktów Hangsterfer’s Laboratories Inc., wynikające ze zwiększenia żywotności narzędzi i maszyn do obróbki metali oraz ich trwałości i niezawodności a także przyjazność tych produktów dla zdrowia i środowiska spowodowały stale rosnące zapotrzebowanie. Produkty Hangsterfer's spełniają wymagania REACH, posiadają wiele dopuszczeń i są stosowane w różnorodnych gałęziach przemysłu, w tym w lotniczym, samochodowym, maszynowym, elektronicznym, medycznym (produkcja narzędzi medycznych) i wielu innych...

Firma nie tylko posiada wdrożony system jakości wg ISO 9001:2000 ale też może się poszczycić licznymi nagrodami i wyróżnieniami, w tym tak prestiżową jak American Eagle Award otrzymaną w maju 2007 roku.

Wszystko to sprawiło, że produkty Hangsterfer’s Laboratories Inc., znajdują coraz więcej nabywców na wszystkich kontynentach a sieć dealerów ciągle się rozwija.
W Europie, obok Polski, firma posiada swoich przedstawicieli w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Turcji, Norwegii, Danii, Szwecji, Hiszpanii, Francji... W Polsce produkty Hangsterfer’s Laboratories znalazły zastosowanie m.in. w tak odpowiedzialnej produkcji jak przemysł lotniczy.

Jeżeli w swoich procesach technologicznych stosujecie obróbkę metali i w dobie kryzysu przywiązujecie Państwo wagę do obniżania kosztów produkcji przy jednoczesnej trosce o zdrowie pracowników i o środowisko, to oferta firmy Hangsterfer's jest skierowane właśnie do Państwa.

 

  WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKTACH HANGSTERFER'S MOŻNA ZNALEŹĆ PONIŻEJ W AKTUALNOŚCIACH.

Więcej szczegółów o firmie i produktach na www.hangsterfers.com   Zapraszamy!

  Jeżeli u Państwa występują problemy z chłodziwami (mikroorganizmy, przykry zapach, przebarwienia, uczulenia, zbyt duże zużycie itd.), jeśli żywotność narzędzi jest zbyt krótka, jakość wykończenia powierzchni niezadowalająca, jeśli występują jakiekolwiek problemy to proszę o wypełnienie a następnie odesłanie na nasz adres Kwestionariusza str. 1 i ewentualnie (przy większej liczbie maszyn obróbkowych) Kwestionariusza str. 2., które prześlemy zainteresowanym drogą mailową. Po dokładnym przeanalizowaniu Państwa problemu na podstawie otrzymanych Kwestionariuszy skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Zapraszamy do skorzystrania z tej możliwości!